INFORMATI CAZARE:

Pentru cazare aveti urmatoarele posibilitati:

Liceul sportiv - camere cu 3-4 paturi cu grup sanitar in camera -telefon 0760125275

Hotel Prezident - 0769314939

Hotel Orhideea - 0338110470, 0374074915

Hotel Sport B90 - 0238720222

LISTA CONCURENTILOR ADMISI PENTRU FINALA CONCURSULUI ''MIHAELA RUNCEANU - PENTRU VOI MUGURI NOI" EDITIA A VII - A 2018

CATEGORIA 6- 8 ANI

NR. CRT.

NUME,    PRENUME

LOCALITATEA

OBS.

1

ANDREI TEODORA SILVIA

RAMNICU SARAT

 

2

BANESIU ARINA

BRASOV

 

3

COCIUBAN RAQUEL STEFANIA

VASLUI

 

4

DRAGULIN ALEXIA MARIA

BUZAU

 

5

GRIGORIU STEFANIA

BIRLAD

 

6

ILIE MARIA ALEXIA

RAMNICU SARAT

 

7

MIHALASCU MIRUNA GABRIELA

BUZAU

 

8

MIHAILA MARIA FLORENTINA

BIRLAD

 

9

PETROIU BIANCA NICOLE

BUZAU

 

10

SAMOILA ANASTASIA

BUZAU

 

11

SERBAN MARIA STEFANIA

RAMNICU SARAT

 

12

TATULESCU TEODORA MARIA

BUZAU

 

13

TECARU  DENIS

BIRLAD

 

14

VASIOIU MIRUNA ANDREEA

BUZAU

 

15

VILCU NICOLETA CRISTINA

NEHOIU

 

16

VLAD NADIA MARIA

BUZAU

 

17

VLADUTA MIHAI

BUZAU

 

 

CATEGORIA 9 -11 ANI

Nr. crt

NUME , PRENUME

LOCALITATEA

OBS.

1

ARGISANU ANDRA

BIRLAD

 

2

BABOI DENISA CLAUDIA

RAMNICU SARAT

 

3

BALASOIU KARLA ELENA

PLOIESTI

 

4

CERNOV MONICA

PLOIESTI

 

5

CHIRIGIU ANDREEA MADALINA

PLOIESTI

 

6

CIOCARLAN ANDRA GIORGIANA

RAMNICU SARAT

 

7

CONSTANTIN STEFANIA DARIA

SIBIU

 

8

DAMIAN MARIA ALEXANDRA

SIBIU

 

9

DAVID DENISA ANDRADA

SIBIU

 

  DOGARU CARINA GEORGIANA BUCURESTI  

10

ILIE ALEXIA MARIA

BUZAU

 

11

ICHIM ALEXANDRA MARINELA

BUZAU

 

12

MATEI DARIA  NICOLETA

BUZAU

 

13

MAXIM LAVINIA GABRIELA

IASI

 

14

NACU IULIA MIRUNA

SLOBOZIA

 

15 NECULA ILONA ANDREEA BUZAU  

16

POPA ANA MARIA LORENA

BUZAU

 

17

POPA IRINA ALINA

SLOBOZIA

 

18

PANTOFI ALESIA NICOLETA

RAMNICU SARAT

 

19

PARASCHIV TEODORA

BUZAU

 

20

PREDA ALEXANDRU CRISTIAN

FOCSANI

 

21

PRISLOPAN ADELINA MIHAELA

IASI

 

22

RADU DIANA TEODORA

BUZAU

 

23

RADU LUCA

BUCURESTI

 

24

SUSMA NICOLETA IOANA

NEHOIU

 

25

SPINU ANDRA NICOLETA

BUZAU

 

26

STOIAN SARA MARIA

PLOIESTI

 

27

TOMA SARAH STACY

BUZAU

 

28

TUDOSA MIRUNA FLORENTA

FOCSANI

 

29

VIOIU DARIA IULIA

BUZAU

 

OBS. CONCURENTII    DE MAI SUS VOR FI IMPARTITI IN DOUA GRUPE 9-10 ANI SI 10 -11 ANI CU DREPTURI EGALE LA PREMII

 

CATEGORIA 12 -14 ANI

NR. CRT.

NUME , PRENUME

LOCALITATEA

OBS.

1

ANDREI TEODOR OCTAVIAN

BUCURESTI

 

2

AVRAM REBECA

BUZAU

 

3

BADILA MARA

SIBIU

 

4

BIGEA ANA MARIA

BIRLAD

 

5

CHIRIAC OANA ELENA

CONSTANTA

 

6

CIUBOTARU MARIA DANIELA

FOCSANI

 

7

CRETU ELENA DENISA

IASI

 

8

GIURCA DARIA NICOLA

SIBIU

 

9

IANCU BIANCA ANA MARIA

SLOBOZIA

 

10

MACOVEI EDUARD IONUT

RAMNICU SARAT

 

11

MANAILA LIVIA STEFANIA

BUZAU

 

12

MILEA BIANCA ELENA ALINA

BUZAU

 
13 MUSTATA CARMEN FOCSANI  

14

NEDELCU ANDREEA BIANCA

SIBIU

 

15

PASCU VLAD ALEXANDRU

BUZAU

 

16

PIRVU ROBERTA MARIA

PLOIESTI

 

17

POPESCU ANNA MARIA

NEHOIU

 

18

PREDA MIRUNA MARIA

BUZAU

 

19

SALBATECU MILENA GABRIELA

RAMNICU SARAT

 

20

SANDU ANASTASIA TEODORA

VASLUI

 

21

SIRBU GIULIA

IASI

 

22

TIMIS CODRUTA ANDREEA

PLOIESTI

 

23

UNGUREANU ANDREEA DENISA

RAMNICU SARAT

 

24

VECERDEA MIHAELA IOANA

SIBIU

 

25

ZAMFIROIU ANA MARIA

RAMNICU SARAT

 

OBS. CONCURENTII    DE MAI SUS VOR FI IMPARTITI IN DOUA GRUPE:

12 -13  ANI SI 13 -14  ANI CU DREPTURI EGALE LA PREMII

 

SHOW

NR. CRT.

NUME,    PRENUME

LOCALITATEA

OBS.

1

RADU LUCA

BUCURESTI

 

2

CHIRIGIU MADALINA ALEXANDRA

PLOIESTI

 

3

MIHALASCU MIRUNA GABRIELA

VLADUTA MIHAI

BUZAU

 

4

POPA ANA MARIA LORENA

BUZAU

 

5

POPA ANA MARIA

CLAUDIU

BUZAU1

 

6

DOGARU CARINA

BUCURESTI

 
GRUPA PESTE 15 ANI -se canta cu band-ul Dan Dimitriu
 
1 ANGHELUTA LAVINIA LILIANA BIRLAD  
2 CIMPOIERU ANDREEA SABINA SIBIU  
3 MIHAI BIANCA LUMINITA BUZAU  
4 NINU MARIA BUCURESTI  
5 GHERGHINA IOANA BUCURESTI  
6 IFTENI ANA MARIA BUCURESTI  
7 IRIMIA DIANA VASLUI  
8 POPA CATINCA BUCURESTI  
9 POSTOLACHE AMALIA VASLUI  
10 SAVU IOANA TEODORA BUCURESTI  
11 TURNESCU EMILIA BUCURESTI  
12 ZOTA ELENA BIRLAD